Lahtine võistlus keemiahuvilistele

TÜ Teaduskool korraldab 5. oktoobril 2019. a lahtise keemiaülesannete lahendamise võistluse, kuhu on osalema oodatud kõik keemiahuvilised koolinoored (osavõtjate arv ei ole piiratud).

Võistlusest on võimalik osa võtta:

• Tartus (TÜ Chemicum, Ravila 14a, koguneda fuajees, algus kell 11),
  • Tallinnas (Tallinna Tehnikaülikooli korpus VI (Ehitajate tee 5), aud. U06A-201, kell 11),
  • Narvas (Narva Pähklimäe Gümnaasium, Pähklimäe 3B, kell 10),
  • Kohtla-Järvel (Kohtla-Järve Gümnaasium, Pärna 47, kell 10),
  • Kuressaares (Saaremaa Ühisgümnaasium, Hariduse 13, kell 10),
  • Pärnus (TÜ Pärnu Kolledž, Ringi 35, kell 10).

Võistlus toimub kahes vanuserühmas: nooremas rühmas võistlevad kuni 10. klassi (k. a) õpilased ning vanemas rühmas 11.−12. klassi õpilased.

Nelja tunni jooksul tuleb lahendada 9 ülesannet, mis oma raskusastmelt varieeruvad ja võivad olla nii keemiaolümpiaadi piirkonna- kui lõppvooru tasemega. Lahtise võistluse tulemusi arvestatakse keemiaolümpiaadi lõppvooru ja õppesessioonile kutsumisel.

Ka sel aastal on võimalik väljaspool võistlusarvestust lahendada lahtise võistluse ülesandeid veebis! Veebis avatakse ülesanded lahendamiseks kell 12 ning lahendamisaega on 36 tundi. Osalema on oodatud nii õpilased, kes ei soovi võistelda, õpetajad, lapsevanemad kui ka lihtsalt asjahuvilised.

Osalemiseks (nii võistlusel kui ka veebis lahendamiseks) palume registreeruda 1.
oktoobriks (k. a) elektroonselt järgneval lingil: