Balti keemiavõistlus III

Kolmandat aastat toimub Balti keemiavõitlus (BChC). Autorid on koostanud keemia huvilistele nii lihtsad ülesanded (nagu angraanika osas ül. 1), kui ka pähklid. Edu lahendamisel! Oleme valmis alustamiseks:

Tähtaeg on 13. märts 2012 24:00EST ning lahendused tuleb saata e-mailidele:  kimijas_olimpiades@inbox.lv ning olunet@gmail.com (pealkirjaga: bchc-2012). Hindamis skeem on toodud üldise keemia osas. Lahenduste vormistamisel kasutage palun vastustelehed. Edu lahendamisel!

2 thoughts on “Balti keemiavõistlus III

  1. P.S. Tuleb tunnistada, et BChC-l puudub püsiv korraldussüsteem. Seetõttu ootasime kaua, kuni kõik autorid saatsid oma ülesanded. Ning seetõttu sellel aastal toimub ainult üks “kontsentreeritud” voor. Kusjuures ülesannete autorid on endised olümpiaadi osalejad. Sega ma loodan, et teie saate tulevikus abistada võistluse läbi viimisel. Ning teiega me saame pareneda võistluse korraldamist. Tänapäevaseks aga jäävad lahendamatu probleemid: ülesanded võivad sisaldada vigu, mille eest vastutab ülesanne autor, ning lahendamiseks jääb vähe aega.

  2. Oleks küsimus üldise keemia 36 küsimuse kohta, et mis reaktsiooni on täpselt mõeldud?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.